Regulamin sprzedaży złotych numerów

Sklep simplenumber.pl oferuje sprzedaż złotych numerów telefonicznych za pomocą platformy Allegro.pl.

1. Właściciel SimpleNumber.pl

Aurelia Kowalska NIP: 928-202-99-98, REGON: 368632841

2. Oferta

Przedmiotami transakcji są złote i platynowe numery telefoniczne, przedstawione na stronie www.simplenumber.pl lub na profilu SimpleNumber na Allegro.pl. Wszystkie ceny są cenami brutto w PLN. Do każdej transakcji wystawiana jest faktura VAT 23%.

3. Produkt

Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu, odnoszące się do produktów, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy określone w art.71 Kodeksu Cywilnego.

4. Zastrzeżenia prawne

Wszystkie informacje i zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody.

5. Polityka prywatności

Wypełniając formularz z danymi osobowymi, nabywca wyraża dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez firmę SimpleNumber Aurelia Kowalska, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane te nie będą przekazywane lub sprzedawane innym podmiotom.